نیو سرویس

تعمیر یخچال بکو

تعمیر یخچال بکو بصورت تخصصی در نمایندگی نیو سرویس انجام می شود و پس از انجام تعمیرات ما گارانتی را شامل قطعات درست شده می کنیم این بدین منظور می باشد که اگر هرمشکلی پس از درست شدن تا ده روز بعد برای شما پیش آورد با اطلاع شما عزیزان ما به محل شما حضور یافته و اقدام به تعمیر مجدد و سالم سازی یخچال می کنیم. یخچال و فریزر یکی از مهم ترین اعضای آشپزخانه و منزل ما بشمار می ایند که در صورت نبود ان و یا خراب شدن این دستگاه تقریبا تمام کارهای اشپزی و نگهداری مواد اولیه و اماده سازی غذا مختل می گردد. اولین کاری که شما انجام می دهید تماس با یک مرکز تعمیر یخچال می باشد تا هرچه سریع تر برای تعمیر یخچال بکو شما یک تکنسین ارسال نماید ، برای این امر بهتر است با یک مرکز معتبر تعمیر یخچال تماس بگیرید تا در صورت بروز هر گونه مشکل امکان پیگیری را داشته باشید. شما می توانید تعمیر یخچال بکو خود را به ما بسپارید تا با کادری مجرب و نیروهای متخصص و آموزش دیده خود نیاز شما را تامین کنیم، نیروهای ما هر گونه خرابی ، مشکل یخچال شما را در کمترین زمان ممکن و با کیفیتب بالا انجام خواهند داد. مرکز ما با داشتن یک تیم متخصص و متعهد در طی چند سال گذشته توانسته است فنی ترین و تخصصی ترین تعمیرات یخچال بکو را ارایه دهد واین امر را نیز با استفاده از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات و همینطور با استفاده از تخصص تعمیرکاران به دست اورده است.

تعمیر یخچال بکو

بهتر است که تعمیر یخچال بکو با استفاده از افراد ماهر و متخصص انجام گردد چرا که در صورت تعمیر وسیله توسط افراد غیر متخصص ، که علاوه بر این که تعمیرکار کاری درست برای تعمیر یخچال بکو انجام نداده با بی تجربگی و نابلدی خود ممکن است اسیبی بسیار جدی به وسیله شما وارد نماید.خدماتی که برای تعمیر یخچال بکو از جانب نیروهای ما برای شما انجام می شود بسیار با دقت صورت می گیرد وبه صورت کاملا تضمین شده چه امر تعمیر یخچال شما و چه در مورد نعویض قطعات احتمالی در وسیله شما همگی برای مدت 12 ماه تضمین خواهد شد. شما می توانید با خیالی اسوده تعمیرات یخچال بکو خود را به ما بسپارید تا فقط با یک تماس مشکل خود را با متخصصین ما در میان بگذارید نیروهای ما در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حضور پیدا می کنند و تعمیر یخچال شما را در کمتر از چند ساعت با نتیجه ای بسیار مطلوب و کیفیتی بالا به نتیجه می رسانند.

نمایندگی تعمیر یخچال بکو

امکانات و لوالزم کامل و مجهز بودن ابزار و وسایل تعمیر کاران ما باعث می شود تا این که نیازی به انتقال یخچال شما به نمایندگی تعمیر نداشته باشد و درمدت زمانی بسیار کوتاه می توانند تعمیر یخچال بکو شما را به اتمام برسانند ما به شما این اطمینان را می دهیم که در صورتی که قطعه ای از یخچال شما تعویض شود حتما از نوع اورجینال ان استفاده شده است و شما با خیالی اسوده می توانید از دستگاه خود استفاده نمایید و این امر به مدت یک سال نیز مورد تضمین قرار می گیرد که شما می توانید در صورت بروز هر مشکلی این موضوع را با نمایندگی در میان بگذارید.استفاده از قطعات اصلی در تعمیر یخچال بکو نکته بسیار مهمی است چرا که باعث می شود از صدمه به ناحیه و قسمت های دیگر جلوگیری شود.این که مشکل برای یخچال شما در ساعتی از شبانه روز اتفاق بیفتد اصلا مهم نیست شما می توانید در هرروز از هفته حتی در ایام تعطیل به صورت 24 ساعته با مرکز تعمیر یخچال بکو ما تماس بگیرید تا سریع ترین زمان ممکن نیروهای متخصص ما به محل شما اعزام گردند.

نمایندگی تعمیر یخچال بکو

بعد از مدتی کار کردن واستفاده از هر وسیله ای یکسری قطعات دچار مشکل می شود و استهلاک هایی شامل دستگاه ما می شود عمده مسایلی که برای تعمیر یخچال های برند بکو گزارش می گردد شامل مواردی همچون صدای زیاد موتور یخچال و گاها به صورت یکسره کارکردن یخچال می باشد البته بیشترین مورد خرابی در ناحیه لاستیک دور یخچال بکو می باشد و همینطور خرابی صفحه دیجیتال و از کار افتادن برد الکترونیکی و اخلال در عملکرد سنسور یخچال نیز از جمله موارد دیگری می باشد که می توان نام برد. تعمیر یخچال بکو در تهران در تمامی نمایندگی های ما بصورت کاملا علمی و تخصصی انجام می شود.

تعمیر یخچال beko

تعمیر یخچال beko در استان تهران و مناطق زعفرانیه سعادت آباد صادقیه میدان انقلاب ونک پونک تجریش و مابقی مناطق به صورت تخصصی انجام می شود.