نیو سرویس

خدمات پس از فروش یخچال ویرپول

خدمات پس از فروش یخچال ویرپول همانطور که میدانید حتی توسط افراد غیر حرفه ای و فاقد سابقه کاری انجام می شد و خب ما در نمایندگی نیو سرویس همیشه گفته ایم که که در حد امکان کار را به این افراد نسپارید. زیرا این افراد پس از انجام کار یخچال ویرپول شما تضمینی برای کار انجام شده توسط خودش به شما نمی دهد و اگر اتفاقی برای یخچال بی افتد در بیشتر موارد این افراد را نمی توانید پیدا کنید. خدمات پس از فروش یخچال ویرپول در نمایندگی نیو سرویس که انجام می شود باید بدانید با مجوز از مراکز مربوطه است و همچنین نیروی ارسالی ما دارای بیش از پنج سال سابقه کار در زمینه خدمات پس از فروش یخچال ویرپول می باشد. قیمت هایی که در نمیاندگی سرما سیستم به مشتریان نیز داده می شود به صراحت می توان گفت که هزینه بسیار کمی می باشد زیرا ما بنا بر سیاستی که دارا می باشیم همیشه سعی بر این داشته ایم تا مشتری راضی باشد زیرا سرمایه های ما مشتریان عزیزمان می باشند چراکه با اعتماد به مرکز ما باید بهترین کار را تحویل بگیرند.

خدمات پس از فروش یخچال ویرپول

در صورت وجود مشکل فنی کاران ما بصورت شبانه روزی در هفت روز هفته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند چراکه یخچال یکی از مهمترین لوازم برقی می باشد که در یک آشپزخانه وجود دارد. تمامی کارکنان نیو سرویس دارای مهارت بالایی می باشند زیرا پس از ورود به نمایندگی ما دوره های آموزشی را گذرانده و در حال حاضر با داشتن چندین سال سابقه کاری در زمینه خدمات پس از فروش یخچال ویرپول می توانیم بهترین گذینه برای شما عزیزان باشیم. مناطق تحت پوشش ما در استان تهران بصورت سراسری می باشد زیرا در هر منطقه دارای نمایندگی معتبر می باشیم تا بتوانیم به سرعت هر چه تمام تر به رفع مشکلات یخاچ بپردازیم.

خدمات پس از فروش یخچال ویرپول مرکزی

لازم است بدانید از بابت تعویض و تعمیر قطعات در صورت نیاز تعمیرکار ما اگر قطعه ای سوخته باشد با قطعه اصلی آن را تعویض می نماید زیرا ما در تمامی نمایندگی های خود با وارد کردن مستقیم قطعات فقط و فقط قطعه اصلی را استفاده می نماییم. در بیشتر مواقع قطعات با تعمیر درست میشوند که بنا به مهارت بسیار بالای فنی کاران ما طوری قطعات درست میشوند که درصد خرابی مجدد بسیار بسیار پایین بیاید. گاهی پیش می آید که یخچال به هیچ عنوان خنک و برفک جزئی هم نمیزند منظورمان کارنکردن گاز یخچال می باشد که اگر به تعمیرکاران سیار اعتماد نمایید قطعا به دنبال راهی هستند که ایراد و عیب برروی یخچال بگذارند تا پول بیشتری را از شما دریافت نمایند و خب این امر بسیار طبیعی است زیرا نباید به افراد غیر مجاز اعتماد کرد. ما در موارد جزئی بدانید حتی بدون دریافت هزینه کار را برای شما عزیزان انجام می دهیم و این امر باعث شده است بسیاری از مشتریان ما اعتماد خاصی به مراکز ما داشته باشند.

خدمات پس از فروش یخچال ویرپول مرکزی

ما در تمامی مراکز خود سعی بر این داریم تا مشکلات احتمالی را در سریع ترین زمان ممکن رفع نماییم زیرا یخچال وسیله ای می باشد مهم و قطعا لازم است تا در کم ترین زمان ممکن رفع عیب شود زیرا مواد غذایی یا میوه جات نیاز به سرمای یخچال دارند و اگر در زمان کوتاه در جای خنک قرار نگیرند به سرعت فاسد می شوند. ما در مراکز خود از تجهیزات بسیار مناسب بهرمند می باشیم و تعمیرکاران ما در مرکز دارای مهارت بسیار بالایی در این زمینه می باشند و همانطور که گفته شد اگر قطعه ای نیاز به تعویض داشته باشد جنس های فرعی و چینی در مرکز ما معنی ندارد و ما قطعه اصلی را با قطعه خراب شده تعویض می نماییم زیرا قطعات فرعی طول عمر نسبتا پایین تری به قطعات اصلی دارند و نیز از لحاظ کیفیت و طول عمل نمی توانند مانند قطعات اصلی باشند بدین منظور قطعات تعویضی در نیو سرویس تمامی اصلی بوده و جای هیچ نگرانی نمی باشد و می توانید باما تماس گرفته و پس از ارائه خدمات از گارانتی کار انجام شده بهرمند شوید.

نمایندگی خدمات پس از فروش یخچال ویرپول

ما تمامی مناطق تهران را تحت پوشش خود داریم و برای خدمات پس از فروش یخچال ویرپول می توانید بصورت تمام وقت باما تماس حاصل فرمایید. ما در مناطقی مانند سعادت آباد، تجریش، تهران پارس، قیطریه، زعفرانیه و دیگر مناطق استان تهران آماده همکاری با شما عزیزان هستیم.